
Original: $179.00
-65%$179.00
$62.65The Story
| Collection: | Cabayaoasan |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Cream, Gray, Tan, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Collection: | Cabayaoasan |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Cream, Gray, Tan, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |












