Original: $79.00
-65%$79.00
$27.65The Story
| Collection: | Talihina |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Dark Red, Light Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 85% Polypropylene, 15% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.54" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Collection: | Talihina |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Dark Red, Light Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 85% Polypropylene, 15% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.54" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |

























